0

سایر ورزش ها

خادم: هنر کشتی این است که در کنار مردم بماند – ذوزنقه

بهمن ۱۲, ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۲ ق.ظ توسط

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت فدراسیون کشتی، دومین جلسه کمیسیون ورزشکاران دیروز (سه شنبه) در محل خانه کشتی عبداله موحد تهران برگزار شد
وی افزود: یکی از اهداف تشکیل کمیسیون ورزشکاران، دغدغه مردم را داشتن است و قهرمانان ما باید منش پهلوانی و جوانمردی، را در پیش بگیرند.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت فدراسیون کشتی، دومین جلسه کمیسیون ورزشکاران دیروز (سه شنبه) در محل خانه کشتی عبداله موحد تهران برگزار شد.
قهرمان المپیک لندن افزود: کشتی گیران ما از برترین کشتی گیران دنیا هستند اما بنا به مشکلاتی نتوانسته‌اند به آن چیز که حق آن ها در مسابقات جهانی و المپیک بوده است برسند و امیدوارم که جمع حاضر در کمیسیون ورزشکاران که خود هرکدام عناوین قهرمانی المپیک و جهان را در کارنامه خود دارند بتوانند با ارائه راهکارهای به حل این موضوع کمک کنند.

در این جلسه که با حضور رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی،  قاسم رضایی رئیس کمیسیون ورزشکاران، حسن رحیمی، کمیل قاسمی، مسعود اسماعیل پور، حسن یزدانی، جابر صادق زاده، یگانه غریب گشته، نگین احمدی پویا، محمد نادری و حبیب اله ترابی برگزار شد، رسول خادم بر جایگاه پهلوانی قهرمانان کشتی تأکید کرد.

وی در ادامه نیز توضیحاتی را در مورد برنامه های آتی فدراسیون برای تیم های ملی و چگونگی خدمات هرچه بیشتر به کشتی گیران ارائه داد.

وی ادامه داد: حضور ما در این کمیسیون برای این است که کمک کنیم تا بتوانیم مشکلات ورزشکاران را که طی سال‌های گذشته داشته اند حل شود.

خادم ضمن درخواست از اعضای کمیسیون ورزشکاران برای ارائه راهکارها و کمک به حل مشکلات کشتی گیران در اردوها افزود: نظرات شما به عنوان قهرمانان کشتی جهان و المپیک، می‌تواند در مسائلی همچون برنامه ریزی تمرینات، نحوه برگزاری اردوها و مشکلاتی که بر سر راه کشتی گیران و اعضای تیم های ملی وجود دارد بسیار راهگشا باشد.

دارنده مدال برنز المپیک ریو خاطرنشان کرد: یکی دیگر از مشکلاتی که پیش روی کشتی گیران است یکنواختی اردوها است که کشتی گیران را از نظر روحی و انگیزه تضعیف می‌کند، به نظر من اگر اردوهای خانه کشتی هر از چند گاهی در یکی از استان های کشورمان برگزار شود باعث تنوع و افزایش روحیه و انگیزه آنها می‌شود.

قاسم رضایی رئیس کمیسون ورزشکاران گفت: نگاه مردم از گذشته تا به حال به پهلوانان بوده است و نباید این علاقه را از مردم گرفت.

مسائلی همچون بیمه ورزشکاران، شرایط تمرینی و آماده سازی، شرایط تغذیه ای و درمانی و ایجاد انگیزه برای قهرمانان کشتی در رده های سنی پایه از دیگر مسائلی بود که توسط اعضاء در این جلسه مطرح شد.

سعید عبدولی و محمدعلی گرایی به دلیل حضور در اردوی جام تختی در ماهشهر و مهدی علیاری به دلیل پیگیری روند درمانی در این جلسه حضور نداشتند.

رئیس فدراسیون کشتی تصریح کرد: هنر کشتی این است که در کنار مردم بماند و بزرگترین ویژگی قهرمانان کشتی این است که باید همواره در کنار مردم باشند و ارتباط خود را از آن ها جدا نکنند.

پاسخ دهید