0

اخبار روز

مراکش، قهرمان جام ملت‌های آفریقا شد + پاسخ محکم کاوه به نیمکت‌نشینی با گل – ذوزنقه

بهمن ۲۴, ۱۳۹۶ در ۱:۰۸ ب.ظ توسط

خبرگزاری تسنیم: تیم ملی مراکش با برتری قاطعانه ۴ بر صفر مقابل نیجریه در بازی نهایی رقابت‌های جام ملت‌های آفریقا قاطعانه قهرمان این رقابت‌ها شد

 میزبان این دوره از رقابت‌ها و حریف اول تیم ملی کشورمان در گروه دوم جام‌جهانی ۲۰۱۸ با گل‌های هدراف در دقایق ۴۵ و ۶۴،  الکارتی در دقیقه ۶۱ و الکعبی در دقیقه ۷۳ نیجریه را برد و برای اولین بار فاتح این رقابت‌ها شد. ضمن اینکه موزس از نیجریه در دقیقه ۴۸ از بازی اخراج شد.

خبرگزاری تسنیم: تیم ملی مراکش با برتری قاطعانه ۴ بر صفر مقابل نیجریه در بازی نهایی رقابت‌های جام ملت‌های آفریقا قاطعانه قهرمان این رقابت‌ها شد.

 در پایان این جام، الکعبی از مراکش با ۱۰ گل زده آقای گل رقابت‌ها شد.

——————-

ورزش سه: تیم شارلروا که یک بار در هفته هشتم ژوپیر لیگ و یک مرتبه در جام حذفی برابر کلوب بروژ شکست خورده بود، از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در حالی که کاوه رضایی را بعد از ۲۲ هفته روی نیمکت داشت، در بیست و پنجمین مسابقه فصل در استادیوم جان بریدل به مصاف این تیم صدرنشین رفت
ورزش سه: تیم شارلروا که یک بار در هفته هشتم ژوپیر لیگ و یک مرتبه در جام حذفی برابر کلوب بروژ شکست خورده بود، از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در حالی که کاوه رضایی را بعد از ۲۲ هفته روی نیمکت داشت، در بیست و پنجمین مسابقه فصل در استادیوم جان بریدل به مصاف این تیم صدرنشین رفت.

یاران رضایی که رتبه دوم جدول ژوپیر لیگ را در اختیار داشته و به دنبال پیروزی و انتقام دو باخت قبلی از کلوب بروژ بودند، نیمه اول را با پیروزی ۲ بر یک پشت سر گذاشتند اما تا دقیقه ۷۴ حریف آنها به بازی برگشت و دو گل به ثمر رساند تا دوباره شب سختی در انتظار شارلروا مقابل تیم صدرنشین باشد.

پاسخ محکم کاوه به نیمکت‌نشینی با گل

کاوه رضایی با گلی که امشب و همانند دیدار دور رفت برابر کلوب بروژ به ثمر رساند، در این فصل ۱۱ گله شد و به رده دوم جدول برترین گلزنان ژوپیر لیگ بلژیک صعود کرد.

کاوه رضایی که از هفته سوم تا بیست و چهارم به‌عنوان بازیکن اصلی در ترکیب شارلروا بود و امشب نیمکت‌نشینی را تجربه می‌کرد، در دقیقه ۵۴ به جای دیوید پولت وارد زمین شد و در دقیقه ۷۹ با فرار سریعی که انجام داد و یک مدافع کلوب بروژ را جای گذاشت، با شوت روی پای چپ تماشایی گلزنی کرد تا این مسابقه برای تیمش با تساوی ۳ بر ۳ خاتمه پیدا کند.

یاران رضایی با این تساوی ۴۷ امتیازی شدند و رتبه دوم جدول ژوپیر لیگ بلژیک را حفظ کردند.

پاسخ دهید