0

اخبار روز

پیروزی دشوار یوونتوس مقابل بنونتوی قعر جدولی – ذوزنقه

آذر ۹, ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۸ ب.ظ توسط

ورزش سه: یوونتوس در حالی که یک نیمه مقابل تیم رده آخر جدول بنونتو عقب افتاد بود، در نهایت توانست نیمه دوم جبران کرده و سه امتیاز حساس را کسب کند
دقیقه ۱۹ بازی چیچیرتی روی یک ضربه کاشته با پای چپ و به شکلی استثنایی دروازه یوونتوس را باز کرد.

پیروزی دشوار یوونتوس مقابل بنونتوی قعر جدولی

ارسال توپ از راست، با ضربه سر رو به عقب ماتوییدی برای ایگواین همراه شد تا ضربه این بازیکن به سه کنج دروازه بنونتو برسد.

یووه پس از این گل یکپارچه حمله شد و بارها و بارها فرصت های گلزنی خلق کرد اما با بی دقتی مهاجم این تیم به خصوص ایگواین، همگی از دست رفتند تا نیمه اول با برتری ۰-۱ بنتونتو به اتمام برسد.

یووه با زدن این گل روحیه دوچندانی پیدا کرد و ۸ دقیقه بعد به گل دوم هم رسید.

پیروزی دشوار یوونتوس مقابل بنونتوی قعر جدولی

در نهایت یووه موفق شد این بازی را ۲-۱ پیروز شود و با کسب این سه امتیاز به رده دوم صعود کند.

ورزش سه: یوونتوس در حالی که یک نیمه مقابل تیم رده آخر جدول بنونتو عقب افتاد بود، در نهایت توانست نیمه دوم جبران کرده و سه امتیاز حساس را کسب کند.

یوونتوس نیمه دوم با توپ پر وارد زمین شد و از چپ و راست به دروازه بنونتو حمله برد و سرانجام دقیقه ۵۷ توسط ایگواین به گل تساوی دست یافت.

پیروزی دشوار یوونتوس مقابل بنونتوی قعر جدولی

سانتر عالی الکس ساندرو از چپ را کوادرادو با ضربه سری بسیار زیبا به گل دوم بیانکونری تبدیل کرد. توپ ابتدا به زمین برخورد کرد و سپس به طاق دروازه نشست.

 یوونتوس، مدافع عنوان قهرمانی سری آ در ورزشگاه اختصاصی خود میزبان تیم ته جدول بنونتو بود. بیانکونری که در رده سوم جای داشت باید مقابل تیمی قرار می گرفت که هر ۱۱ بازی قبلی خود را باخته بود.

یوونتوس می دانست که با توجه به توقف خانگی اینتر، بهترین فرصت برای رسیدن به جایگاه دوم جدول نصیبش شده است و از همان دقایق ابتدایی، حملات گسترده ای را روی دروازه بنونتو تدارک دید اما پس از چند موقعیت گلزنی خوب که از دست رفت، به خصوص ضربه داگلاس کاستا که دقیقه ۱۵ به تیر برخورد کرد، این تیم میهمان بود که بر خلاف جریان بازی به گل رسید.

پاسخ دهید